Twoja sesja wkróce wygaśnie!

Przedłuż sesję

Pisanie prac na zlecenie

Najlepsi redaktorzy

Serwis do zamawiania prac dyplomowych i zaliczeniowych
Ty o wszystkim decydujesz - wybierasz redaktora i sposób zapłaty. Wypełnij formularz i zaczekaj na oferty redaktorów. Omów z nimi szczegóły zlecenia na naszym czacie. Wybierz redaktora, który najbardziej Ci odpowiada. Śledź postępy pisania pracy za pomocą harmonogramu. Kiedy otrzymasz pracę, zweryfikuj ją i przekaż wynagrodzenie redaktorowi. Wystaw opinię na temat usług redaktora.
Bezpłatna wycena w kilka minut

Wypełnij formularz i zaczekaj na oferty naszych redaktorów

Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.
PISANIE TWOJEJ PRACY W 6 KROKACH

Jak wygląda pisanie prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich i zaliczeniowych z redaktorzyc.com ?

6 kroków dzieli Cię od otrzymania doskonałej pracy

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz i podaj w nim wytyczne do pracy, które posiadasz. Przygotujemy dla Ciebie ofertę całkowicie bezpłatnie.

Zaczekaj na oferty

Zaczekaj na wyceny od naszych redaktorów. Zainteresowani redaktorzy sami zgłoszą się do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

Omów szczegóły

Koresponduj z redaktorem na czacie i ustal pozostałe szczegóły i wytyczne dotyczące zlecenia. Przedstaw swoje wymagania dotyczące pracy.

Wybierz redaktora

Przydziel zlecenie temu redaktorowi, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Możesz się sugerować naszym rankingiem oraz zaangażowaniem redaktora w sposób prowadzonej korespondencji.

Zapłać bezpiecznie

Przekaż wpłatę na konto naszego portalu. Twoje pieniądze są u nas bezpieczne. Po zaakceptowaniu pracy możesz zwolnić wypłatę na konto redaktora.

Odbierz pracę

Odbierz swoją pracę i oceń ją. Zwolnij wypłatę dla redaktora. Wystaw opinię redaktorowi i oceń jego terminowość i rzetelność w skali od 1 do 10.

O nas

Nasz innowacyjny system zamawiania prac

Nasza strona zrzesza Redaktorów i Klientów z całej Polski. Jej celem jest udostępnienie nowoczesnego modelu zamawiania prac dyplomowych i zaliczeniowych oraz innych utworów pisanych. Wystarczy wypełnić formularz i wpisać w nim swoje wymagania względem pracy. Zlecenie zostanie przekazane do redaktorów zarejestrowanych na portalu. Po przeanalizowaniu wytycznych, zainteresowani redaktorzy zgłoszą się ze swoimi ofertami cenowymi. System zaprojektowany na naszym innowacyjnym portalu umożliwia bezpośrednią korespondencję z redaktorami za pomocą czatu. Realizację zlecenia można śledzić w harmonogramie, który jest zaopatrzony w szereg pomocnych funkcji. Dzięki niemu można kontrolować termin realizacji pracy, realizować płatności ratalne oraz można na bieżąco konsultować postępy pracy ze swoim redaktorem. Nasz system dzieli każde zlecenia na równe etapy oraz na raty. To znacząco przyspiesza i ułatwia proces realizacji. Redaktorzy zarejestrowani na portalu przeszli szczegółową weryfikację pod kątem swoich umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Dlatego mogą oni zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Nasza redakcja kontroluje pracę redaktorów i czuwa nad właściwą realizacją zleceń. Wynagrodzenia są wypłacane dla redaktorów dopiero wtedy, gdy zlecenie spełni oczekiwania Klienta.

100% Satysfakcji

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz do nas lub zadzwoń

Czy wiesz dlaczego nasz system zamawiania prac jest wygodny i bezpieczny ? Dlatego, że zapewnia komfortową współpracę oraz zadowolenie z ostatecznego efektu. Ty jako Klient podejmujesz wszelkie decyzje. Wybierasz redaktora i sposób zapłaty. Jesteś z nim w stałym kontakcie i konsultujesz postępy pisania, tak aby były zgodne z Twoimi wyobrażeniami.

Dokonujesz opłaty na konto naszego portalu, a dopiero gdy zaakceptujesz pracę, zwalniasz wypłatę na konto redaktora. Administrator monitoruje pracę redaktorów i jakość napisanej pracy, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i spokój.

Innowacyjne rozwiązania na naszej stronie zapewnią Ci bezpieczeństwo i anonimowość.

Na naszym portalu pracują specjaliści z każdej dziedziny, dlatego bez problemu zrealizują każde zlecenie

Otrzymujesz pełną kontrolę nad każdym etapem współpracy, co gwarantuje ostateczne zadowolenie

Wszystkie prace są weryfikowane profesjonalnym programem antyplagiatowym - na życzenie klienta. W tym celu należy się skontaktować z administratorem portalu

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA

Nasi profesjonalni redaktorzy wykonają dla Ciebie pracę terminowo i rzetelnie

Pisanie pracy magisterskiej, licencjackiej, inżynierskiej lub zaliczeniowej warto powierzyć specjalistom z danej dziedziny

0
Zrealizowanych zleceń przez Naszych Redaktorów
0
Redaktorów zarejestrowanych na Portalu
0
Średnia ocena zrealizowanej pracy dla Klienta
0
Redaktorów on-line
0
Klientów on-line
0%
Średnia ocena terminowości realizacji zleceń
Rabaty i korzyści na stronie
redaktorzy.com

Im więcej zleceń składasz na naszym portalu, tym bardziej oszczędzasz. Nasz system zlicza ilość zamówionych przez Ciebie stron oraz ilość złożonych zleceń. Jako stały klient naszego portalu możesz liczyć na znaczące rabaty i korzyści.


Najlepsi redaktorzy i opinie naszych klientów
Polecam serdecznie ❤️
Dodano: 11.02.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Pedagogika
Pozycja w rankingu: 20
Redaktorka Anna
Białystok, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
13
ZREALIZOWANE ZLECENIA
224
OPINIE
76
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Bardzo rzetelna i profesjonalna Pani redaktor. Praca bardzo pięknie napisana, doświadczenie i umiejętności Pani Adrianny sprawiły, że zlecenie zostało wykonane wzorowo. Kontakt był na bieżąco, co super wpływa na współpracę. Polecam w 100%
Dodano: 14.08.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Logistyka
Pozycja w rankingu: 30
AdriannaS
Łódź, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
2
ZREALIZOWANE ZLECENIA
132
OPINIE
24
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Praca wykonana przed terminem, wszystko zgodnie z wytycznymi. Gorąco polecam
Dodano: 16.01.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Filologia angielska
Pozycja w rankingu: 93
Emmeleia78
Maćkowice, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
5
ZREALIZOWANE ZLECENIA
5
OPINIE
3
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Super napisana praca , super kontakt z redaktorem , rzetelność i terminowość, polecam gorąco
Dodano: 15.06.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Prawo
Pozycja w rankingu: 72
PrawoAnny
Słupca, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
1
ZREALIZOWANE ZLECENIA
24
OPINIE
9
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Zlecenie zostało wykonane terminowo i zgodnie z wytycznymi jakie podałam. Redaktor bardzo sprawnie poradził sobie z tą pracą
Dodano: 07.12.2023
TEMAT ZLECENIA
Pielęgniarstwo
DZIEDZINA
Pielęgniarstwo
Pozycja w rankingu: 102
Gosia
Biała Podlaska, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
1
OPINIE
1
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Wszystko sprawnie, rzetelnie i na czas
Dodano: 22.02.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Administracja
Pozycja w rankingu: 4
AkapitWyjustowany
Włocławek, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
28
ZREALIZOWANE ZLECENIA
1006
OPINIE
122
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Pani Agata, podjęła się poprawy mojego projektu który napisała inna osoba z tej strony która dała ciała. Projekt został poprawiony i jak wyszły jakieś małe mankamenty Pani Agata od razu je analizowała i poprawiała. Bardzo polecam Panią Agate.
Dodano: 19.05.2023
TEMAT ZLECENIA
Poprawka Projektu
DZIEDZINA
Zarządzanie zasobami ludzkimi
Pozycja w rankingu: 63
AGATA
Sosnowiec, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
37
OPINIE
12
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Bardzo dobry kontakt. Szybko napisana praca. Polecam
Dodano: 12.03.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Pedagogika
Pozycja w rankingu: 84
Debah
Chorzów, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
10
OPINIE
3
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Dziękuje za ta prace! Super podejście do tematu, polecam tego redaktora!!
Dodano: 20.01.2022
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Psychologia
Pozycja w rankingu: 61
Ora Et Labora
Katowice, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
38
OPINIE
12
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Praca napisana ekspresowo, rzetelnie. Nie ma się do czego przyczepić. Nawet po zaakceptowaniu przeze mnie pracy i zakończeniu zlecenia, nie było problemu wprowadzić drobne zmiany. Całość współpracy oceniam bardzo dobrze :)
Dodano: 20.08.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Rolnictwo
Pozycja w rankingu: 39
KingaB
Nysa, Poland, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
4
ZREALIZOWANE ZLECENIA
97
OPINIE
13
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Bardzo sumienna i cierpliwa osoba, mimo ciągłych uwag od promotorki dostawałam poprawioną pracę caly czas- aż do akceptacji. Zdecydowanie polecam :)
Dodano: 08.12.2022
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Zarządzanie
Pozycja w rankingu: 50
Aga Królik
Rzeszów, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
69
OPINIE
12
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Świetne wykonanie :)
Dodano: 26.02.2024
TEMAT ZLECENIA
"Ewolucja obsługi interesantów w urzędach administracji publicznej na przykładzie urzędu miasta I gminy X"
DZIEDZINA
Administracja
Pozycja w rankingu: 95
Lubię Pisać
Wąbrzeźno, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
3
ZREALIZOWANE ZLECENIA
4
OPINIE
5
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Wszystko super, praca wysłana na czas. Bardzo polecam Panią Ritę! :) I jeszcze raz dziękuję!!
Dodano: 02.02.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Psychologia
Pozycja w rankingu: 9
Rita
Częstochowa, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
3
ZREALIZOWANE ZLECENIA
423
OPINIE
62
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
polecam
Dodano: 05.09.2023
TEMAT ZLECENIA
Outsourcing w Gastronomii podsumowanie
DZIEDZINA
Zarządzanie
Pozycja w rankingu: 83
Copywriting
Piekary Śląskie, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
11
OPINIE
1
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Szybka, rzetelna, pomoc. Czy to piątek czy niedziela, pani była zawsze. Cześć pracy napisana idealnie zgodnie z wytycznymi. Nie ma się coś zastanawiać.
Dodano: 29.06.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Administracja
Pozycja w rankingu: 52
Joanna Olczyk
Koluszki, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
2
ZREALIZOWANE ZLECENIA
52
OPINIE
12
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Zlecona praca napisana kompletnie niespójnie, niepoprawne oraz źle umieszczone przypisy. Praca w większości skopiowana kropka w kropkę z prac umieszczonych w internecie, a reszta marnie sparafrazowana, co sprawia, że pracy nie da się przeczytać.
Dodano: 17.05.2023
TEMAT ZLECENIA
Praca magisterska
DZIEDZINA
Zarządzanie
Pozycja w rankingu: 17
Adrian
Sierpc, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
3
ZREALIZOWANE ZLECENIA
245
OPINIE
30
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Kolejna praca u Pani Renaty i kolejna bardzo dobrze napisana. Naprawdę polecam:):)
Dodano: 28.01.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Filologia polska
Pozycja w rankingu: 46
Renata
kujawsko-pomorskie, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
5
ZREALIZOWANE ZLECENIA
79
OPINIE
22
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Wszystko na temat i w terminie
Dodano: 30.04.2023
TEMAT ZLECENIA
Rola PSP w zabezpieczeniu bezpieczeństwa wewnętrznego
DZIEDZINA
Inna
Pozycja w rankingu: 53
SYLAS
Krotoszyn, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
1
ZREALIZOWANE ZLECENIA
48
OPINIE
3
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Serdecznie polecam współpracę z Panem Pawłem. Dobre przygotowanie, precyzyjność i skrupulatne podejście do zagadnienia!
Dodano: 07.03.2023
TEMAT ZLECENIA
Edukacja wczesnoszkolna ucznia zdolnego w świetle integralnego rozwoju i wychowania
DZIEDZINA
Pedagogika
Pozycja w rankingu: 60
Paweł
Gdańsk, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
3
ZREALIZOWANE ZLECENIA
39
OPINIE
3
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Praca napisana przed zaplanowanym czasem, zgodnie z wytycznymi.
Dodano: 07.06.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Zarządzanie
Pozycja w rankingu: 82
Helena
Warszawa, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
11
OPINIE
2
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Wszystko ogólnie rzecz biorąc wyszło na super bo praca 5 % plagiatu co dało prawie najniższą na roku . Czasami trzeba się uzbroić w cierpliwość ale finalnie jest lepiej niż zakładałam 😉 jeśli ktoś nie ma pracy „z dnia na dzień „ to polecam w 120 % !
Dodano: 14.02.2024
TEMAT ZLECENIA
Opieka pielęgniarska nad pacjentem pediatrycznym zakażonym wirusem RSV
DZIEDZINA
Pielęgniarstwo
Pozycja w rankingu: 34
Gia.414
Szczecin, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
24
ZREALIZOWANE ZLECENIA
118
OPINIE
26
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Pani Iza to baaaardzo rzetelna osoba. Pomoc była ekspresowa i profesjonalna. Wszystko poszło gładko i bez najmniejszego problemu. Polecam bardzo!!
Dodano: 24.09.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Inna
Pozycja w rankingu: 45
Iza
Ciechanów, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
1
ZREALIZOWANE ZLECENIA
80
OPINIE
22
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Kompetentny redaktor :)
Dodano: 24.02.2024
TEMAT ZLECENIA
"Rola i zadania terapeuty pedagogicznego wobec dzieci o specyficznych trudnościach w uczeniu się"
DZIEDZINA
Pedagogika
Pozycja w rankingu: 76
_your_reflection
Lutogniew, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
3
ZREALIZOWANE ZLECENIA
19
OPINIE
7
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Polecam!
Dodano: 21.02.2023
TEMAT ZLECENIA
Edukacja informatyczna i posługiwania się TIK i współczesne zjawiska w edukacji informatycznej z metodyką
DZIEDZINA
Pedagogika
Pozycja w rankingu: 54
CREATIVE
Stęszew, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
46
OPINIE
9
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Bardzo polecam! :)
Dodano: 21.02.2024
TEMAT ZLECENIA
Projekt wpisu do MS
DZIEDZINA
Dziennikarstwo
Pozycja w rankingu: 10
Magdalena R.
Ożarów, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
5
ZREALIZOWANE ZLECENIA
403
OPINIE
25
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Tekst napisany terminowo i rzetelnie
Dodano: 31.01.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Ekonomia
Pozycja w rankingu: 13
Magda Dz
Kraków, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
2
ZREALIZOWANE ZLECENIA
304
OPINIE
47
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Praca napisan terminowo i bardzo starania . Bardzo szybki i łatwy kontkat jak i rówiż dobre ewetualne pomysły co można zmienić lub dołożyć do pracy. Jak najbardziej Polecam !!
Dodano: 04.03.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Rachunkowość
Pozycja w rankingu: 6
Harvey
-, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
11
ZREALIZOWANE ZLECENIA
549
OPINIE
190
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Wszystko w porządku, jestem zadowolony z pracy, wykonana starannie i rzetelnie, co do terminowości też wszystko na umówiony czas zostało wykonane.
Dodano: 18.03.2022
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Kryminologia
Pozycja w rankingu: 40
Dexter
Poznań, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
95
OPINIE
14
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Super. Praca na 5 plus i w pełni oryginalna
Dodano: 29.11.2023
TEMAT ZLECENIA
"Obraz policji granatowej w wybranych źródłach internetowych". (Cały temat pracy w uwagach do zlecenia)
DZIEDZINA
Historia
Pozycja w rankingu: 105
Severus
Poznań, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
0
OPINIE
1
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Wszystko super 10/10
Dodano: 11.01.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Pielęgniarstwo
Pozycja w rankingu: 19
Marcin
Warszawa, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
5
ZREALIZOWANE ZLECENIA
226
OPINIE
22
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Praca wgrana w terminie
Dodano: 03.02.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Public relations
Pozycja w rankingu: 59
Justyna S
Warszawa, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
1
ZREALIZOWANE ZLECENIA
40
OPINIE
4
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Wspaniała współpraca !!!! Termin realizacji zawsze przed terminem!!!!Redaktor w trudnych sytuacjach zawsze podaje swoje pomysły i robi wszystko , aby praca była wyjątkowa i inna od wszystkich .
Dodano: 22.09.2022
TEMAT ZLECENIA
Rola policji w bezpieczeństwie ruchu drogowego
DZIEDZINA
Kryminologia
Pozycja w rankingu: 57
Annawriting
Szczecin, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
42
OPINIE
16
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Polecam!! Pełen profesjonalizm!
Dodano: 28.09.2022
TEMAT ZLECENIA
Znaczenie influencerów w reklamie w mediach społecznościowych
DZIEDZINA
Zarządzanie
Pozycja w rankingu: 75
Miketom
Włoszczowa, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
19
OPINIE
1
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Terminowo i rzetelnie, polecam.
Dodano: 13.04.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Zarządzanie zasobami ludzkimi
Pozycja w rankingu: 78
MagdaLis
Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
16
OPINIE
7
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Rewelacyjna współpraca
Dodano: 07.02.2024
TEMAT ZLECENIA
Psychologia międzykulturowa
DZIEDZINA
Psychologia
Pozycja w rankingu: 42
Jakub
Brzeziny, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
84
OPINIE
33
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Super, szybko, sprawnie, Jestem zadowolona z pracy, ciekawie napisana. Jak najbardziej polecam! Odezwę się jeszcze na pewno :)
Dodano: 27.10.2023
TEMAT ZLECENIA
Najnowsza historia Policji po 1950 roku lub 2 temat: działalność milicji w latach 1944-1989
DZIEDZINA
Administracja
Pozycja w rankingu: 77
DevHybrid360
Ruda Śląska, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
1
ZREALIZOWANE ZLECENIA
17
OPINIE
2
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Wspaniała współpraca, zlecenie wykonane na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Polecam!
Dodano: 15.02.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Pielęgniarstwo
Pozycja w rankingu: 85
Echallin
Lublin, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
9
OPINIE
1
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Polecam jak najbardziej :)
Dodano: 08.08.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Pedagogika
Pozycja w rankingu: 28
Anka
Zielona Góra, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
6
ZREALIZOWANE ZLECENIA
144
OPINIE
21
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Zlecenie wykonane skrupulatnie, w terminie i przede wszystkim na temat. Bardzo dobra współpraca i szybkie poprawki. Polecam
Dodano: 20.09.2023
TEMAT ZLECENIA
System wynagradzania pracowników w placówce terapeutycznej
DZIEDZINA
Finanse
Pozycja w rankingu: 90
Daria
Żarnowiec, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
7
OPINIE
3
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Wszystko na najwyższym poziomie. Dobry kontakt z redaktorem, czas realizacji zaskakująco szybki. Bardzo polecam i dziękuje.
Dodano: 17.09.2022
TEMAT ZLECENIA
Stabat Mater w języku Rossiniego
DZIEDZINA
Kulturoznawstwo
Pozycja w rankingu: 69
Magdam
Gdańsk, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
28
OPINIE
11
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Super redaktor, rzetelność , szybkość, mało poprawek.
Dodano: 22.01.2024
TEMAT ZLECENIA
Metody i formy pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi na języku obcym
DZIEDZINA
Pedagogika
Pozycja w rankingu: 23
BEST Redaktor
Gdańsk, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
18
ZREALIZOWANE ZLECENIA
202
OPINIE
23
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Wszystko super. polecam gorąco!
Dodano: 23.01.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Administracja
Pozycja w rankingu: 66
Aloussios
Kalisz, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
34
OPINIE
9
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Polecam Panią Wiolę z całego serduszka. Konkretna, rzetelna, bardzo mądra kobieta. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. :)
Dodano: 13.09.2022
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Pedagogika
Pozycja w rankingu: 58
Redaktorka Wiola
Radom, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
42
OPINIE
9
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
praca napisana dobrze , zawarte w niej wszystko o co była prośba żeby się w niej znalazło
Dodano: 13.02.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Pedagogika
Pozycja w rankingu: 8
Lamoreaux
Rzeszów, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
17
ZREALIZOWANE ZLECENIA
431
OPINIE
83
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Opracowanie rzeczowe i konkretne. Bezproblemowa współpraca.
Dodano: 24.04.2022
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Pielęgniarstwo
Pozycja w rankingu: 74
Hekate
Szczecin, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
22
OPINIE
3
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Oczywiście polecam ,,Panią Redaktor'' :) Pzdr.
Dodano: 29.05.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Ekonomia
Pozycja w rankingu: 67
Stopa
Jarosław, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
29
OPINIE
2
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Bardzo polecam, super wykonana praca w terminie
Dodano: 22.02.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Finanse
Pozycja w rankingu: 14
Postkar31
Warszawa, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
14
ZREALIZOWANE ZLECENIA
303
OPINIE
49
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Materiały są trafne, rzetelne i ciekawe, dostarczane na czas. Komunikacja jest płynna, sprawna i rzeczowa. Bardzo polecam.
Dodano: 29.11.2022
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Psychologia
Pozycja w rankingu: 31
PiszęBoMogę
Kraków, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
125
OPINIE
37
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Wszystko profesjonalnie i oryginalnie. Bardzo polecam Panią Anię
Dodano: 13.12.2023
TEMAT ZLECENIA
"Ewolucja obsługi interesantów w urzędach administracji publicznej na przykładzie urzędu miasta I gminy X"
DZIEDZINA
Administracja
Pozycja w rankingu: 16
Anna2020
Konin, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
3
ZREALIZOWANE ZLECENIA
250
OPINIE
41
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Bardzo dobre opracowanie.
Dodano: 05.04.2022
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Logistyka
Pozycja w rankingu: 68
Besthelp
Tomaszów Maz, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
28
OPINIE
4
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Polecam. Pani Aldona bardzo rzetelnie podchodzi do napisania pracy.
Dodano: 17.05.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Administracja
Pozycja w rankingu: 25
Aldona Dąbrowska
Lutoryż, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
165
OPINIE
23
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Polecam, świetnie napisana praca
Dodano: 29.01.2022
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Zarządzanie
Pozycja w rankingu: 48
Julia
Gołaszyn, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
74
OPINIE
14
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
polecam Redaktora :)
Dodano: 13.06.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Zarządzanie
Pozycja w rankingu: 36
Lukaszprac
Wrocław, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
1
ZREALIZOWANE ZLECENIA
107
OPINIE
44
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Ten redaktor powinien mieć pierwsze miejsce na portalu. Zlecałam mu pracę dyplomową i kilka zaliczeniowych. Współpraca przebiegła wręcz idealnie :)
Dodano: 08.12.2023
TEMAT ZLECENIA
Acne Tarda- trądzik wieku dojrzałego jako problem zdrowotny, psychiczny i kosmetyczny
DZIEDZINA
Kosmetologia
Pozycja w rankingu: 5
Profesor
Lublin, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
33
ZREALIZOWANE ZLECENIA
614
OPINIE
40
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Szybko i profesjonalnie!
Dodano: 25.05.2021
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Filologia polska
Pozycja w rankingu: 89
Artwrite
Sędzin, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
7
OPINIE
1
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Polecam, naprawdę rzetelnie wykonana praca, bezproblemowy kontakt. Praca wykonana w terminie. Polecam jak najbardziej.
Dodano: 19.11.2021
TEMAT ZLECENIA
Bajkoterapia jako metoda niwelowania leków u dzieci w wieku wczesnoszkolnym
DZIEDZINA
Pedagogika
Pozycja w rankingu: 56
JZ
Dobre Miasto, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
43
OPINIE
6
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Super, szybko na temat.
Dodano: 03.03.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Finanse
Pozycja w rankingu: 22
Dominika
Malec, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
29
ZREALIZOWANE ZLECENIA
209
OPINIE
16
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Praca napisana perfekcyjnie, szybko i rzetelnie. Drobne poprawki, które jeszcze czekają, aż Pani odpisze czy je wykona, ale tak to 10/10. Polecam.
Dodano: 18.02.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Logistyka
Pozycja w rankingu: 3
Gabrysia
Bielsko-Biała, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
59
ZREALIZOWANE ZLECENIA
1346
OPINIE
101
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Bardzo dobrze wykonane zlecenie. Merytorycznie i terminowo. Polecam współpracę z redaktorką!
Dodano: 14.07.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Zarządzanie
Pozycja w rankingu: 80
Abraska
Wilczęta, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
14
OPINIE
7
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Prawidłowo wykonana praca z uwzględnieniem moich uwag
Dodano: 19.04.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Historia
Pozycja w rankingu: 96
Jakub313
Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
4
OPINIE
2
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Lepiej trafić nie mogłam! Pani Redaktor bardzo pomocna, z zaangażowaniem podchodzi do wykonywanych zleceń. Zawsze stara się wykonać zadanie jak najszybciej i oddaje prace przed czasem. Jeszcze raz polecam z całego serca!
Dodano: 20.04.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Pedagogika
Pozycja w rankingu: 64
Iza Kar
Jarocin, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
35
OPINIE
7
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Szybko, terminowo a co ważne bez poprawek.
Dodano: 30.09.2023
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Prawo
Pozycja w rankingu: 29
Ewa
Warszawa, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
0
ZREALIZOWANE ZLECENIA
143
OPINIE
28
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
Praca wykonana bardzo dobrze według wytycznych i wykonana nawet przed terminem. Nie miałem żadnych zarzuceń
Dodano: 18.01.2024
TEMAT ZLECENIA
Temat ukryty przez klienta
DZIEDZINA
Ekonomia
Pozycja w rankingu: 43
Bogusław
Krasnobród, Polska
ZLECENIA W TRAKCIE
15
ZREALIZOWANE ZLECENIA
83
OPINIE
11
TERMINOWOŚĆ
RZETELNOŚC
<