Twoja sesja wkróce wygaśnie!

Przedłuż sesję

Polityka poufności

Polityka Poufności obejmuje kilka podstawowych zasad, które regulują sposób korzystania z naszej platformy do pisania prac licencjackich, magisterskich lub inżynierskich. Aby skorzystać z naszego serwisu oraz złożyć zamówienie na pisanie prac, należy zapoznać się z jej treścią i zaakceptować poniższe zasady:

  • Nie można podawać swoich danych osobowych lub kontaktowych redaktorom wykonującym zlecenie lub ubiegającym się o jego wykonanie. Zakaz ten dotyczy zarówno treści wpisywanych w formularzu zamówienia (za wyjątkiem danych kontaktowych podczas rejestracji, które nie są nikomu udostępniane), jak i rozmów na czacie z redaktorami oraz przesyłanych plików z materiałami i wytycznymi do pisania prac dyplomowych. Nasz system posiada funkcję automatycznego skanowania przesyłanych treści pod kątem próby podawania swoich danych osobowych lub kontaktowych. Udostępnienie wspomnianych informacji redaktorowi dopuszczalne jest jedynie w przypadku zawarcia umowy o przeniesienie praw autorskich oraz praw majątkowych do stworzonej pracy licencjackiej, magisterskiej lub inżynierskiej.
  • Nie można prosić redaktorów realizujących zlecenie lub ubiegających się o jego wykonanie o podanie swoich danych osobowych lub kontaktowych. Moment na to nadejdzie podczas zawierania umowy o przeniesienie praw autorskich i majątkowych po stworzeniu treści i zaakceptowania jej przez Klienta.
  • Nie można podawać loginów i haseł do logowania do naszego serwisu lub innego portalu internetowego osobom trzecim.
  • Nie można prosić redaktora o podanie swoich danych do opłacenia realizacji zlecenia. Płatności dokonuje się tylko i wyłącznie za pośrednictwem naszego serwisu. W trosce o wygodę Użytkowników oferujemy kilka metod płatności i gwarantujemy bezpieczny przebieg realizacji zlecenia. Jednocześnie zobowiązujemy się do zwrotu wpłaconych pieniędzy Użytkownikom w przypadku niewłaściwego wykonania zlecenia przez naszego redaktora, co zweryfikujemy w procesie reklamacyjnym.
  • Przestrzeganie zasad polityki poufności daje gwarancję prawidłowego przebiegu procesu pisania pracy dyplomowej, a także gwarancję poufności i zwrotu pieniędzy w przypadku niewłaściwego wykonania zlecenia. Nasz serwis został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić Użytkownikom zamówienie pracy, przekazanie wytycznych do zlecenia, przekazanie opłaty, odbiór napisanej pracy licencjackiej, magisterskiej lub inżynierskiej oraz ustalanie na bieżąco szczegółów współpracy z redaktorem. Podczas komunikowania się na czacie system zapewnia pełną anonimowość i bezpieczeństwo Użytkowników oraz redaktorów realizujących zlecenia, co było główną ideą podczas projektowania naszego serwisu. Zgodnie z powyższymi zasadami Użytkownicy portalu są zobowiązani do ich przestrzegania.
Wyceń za darmo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.