Twoja sesja wkróce wygaśnie!

Przedłuż sesję

Gwarancje i Bezpieczeństwo

Gwarancje

Pisanie prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich to poważne wyzwanie, które wpływa na opinie o studencie. Warto więc powierzyć to zadanie specjalistom, którzy wiedzą, w jaki sposób podejść do tematu, aby prawidłowo go rozwinąć i opracować. Zdajemy sobie sprawę, że w Internecie można znaleźć wiele ofert obejmujących pisanie prac dyplomowych, jednak niewiele firm zajmuje się tym profesjonalnie i może udzielić Ci wielu istotnych gwarancji, tak jak my. Dzięki nim możesz mieć pewność, że praca nad Twoim zleceniem będzie przebiegała dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości – dzięki możliwości sprawdzenia ocen redaktorów i opinii innych klientów na ich temat możesz mieć pewność, że nie zawiedziemy Twojego zaufania. Podczas rekrutacji naszych redaktorów stawiamy przed nimi wiele wymagań jakościowych, a każdy musi mieć wykształcenie wyższe na poziomie minimum magistra oraz szeroką wiedzę z konkretnej dziedziny. Aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych autorach prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich wystarczy sprawdzić ich profile w zakładce „Nasi redaktorzy”, do czego serdecznie zachęcamy.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarancja zwrotu pieniędzy – Administrator gwarantuje 100% satysfakcji, lub zwrot pieniędzy. Powierzając nam swoje zlecenie, nie przekazujesz wpłat na żadne anonimowe konta. Wszystko rozlicza nasz bezpieczny system wpłat. Wpłacone przez Ciebie środki za napisanie pracy dyplomowej przekazujemy redaktorom dopiero po naniesieniu wszystkich poprawek oraz ostatecznym zaakceptowaniu przez Ciebie zlecenia. Nie musisz się więc obawiać, czy dobrze wydajesz swoje pieniądze. W przypadku Twojego niezadowolenia oraz uzasadnionej reklamacji zwrócimy Ci wpłacone środki pieniężne. O prawidłowości wykonania konkretnego zlecenia decyduje redakcja serwisu, a nie sam redaktor, dzięki czemu możesz spać spokojnie i nie obawiać się o swoje pieniądze.

Gwarancja autentyczności

Gwarancja autentyczności – w naszym serwisie stawiamy na oryginalność tworzonych prac, dzięki czemu możesz mieć pewność, że są od podstaw pisane przez wybranego redaktora zgodnie z Twoimi wytycznymi. Każda praca licencjacka, magisterska lub inżynierska to treść powstała od początku do końca w sposób oryginalny, co możesz sprawdzić w systemie antyplagiatowym. Dodatkowo po otrzymaniu zapłaty i przekazaniu Ci gotowego zlecenia zyskujesz do niego majątkowe prawa autorskie. W efekcie napisanej dla Ciebie pracy nie możemy zgodnie z prawem sprzedać już nikomu innemu. Klarowność naszego systemu gwarantuje Ci więc pełne bezpieczeństwo.

Gwarancja poufności

Gwarancja poufności – powierzając nam pomoc w pisaniu swojej pracy licencjackiej, magisterskiej lub inżynierskiej możesz liczyć na naszą dyskrecję. Dodatkowo zapewniamy Ci poufność danych i korespondencji, dzięki czemu zawarte informacje nie są wykorzystywane i nie mają prawa wyciec poza nasz serwis. Logując się do naszego systemu, musisz podać jedynie imię oraz adres e-mail, co gwarantuje Ci większą anonimowość i swobodę działania, a przesłane drogą elektroniczną materiały nie są przez nas w żaden sposób wykorzystywane.

Gwarancja realizacji usługi

Gwarancja realizacji usługi – korzystając z naszego serwisu, nie musisz się już dłużej zastanawiać jak pisać pracę licencjacką, magisterską lub inżynierską, ponieważ możemy Cię w tym wyręczyć. Nie musisz się również martwić terminami, ponieważ dopilnujemy, aby gotowa treść trafiła do Ciebie w ustalonym czasie oraz w formie określonej w Twoich wymaganiach. Jeśli oczekujesz gwarancji terminowości na piśmie, zgłoś się do nas poprzez zakładkę „Kontakt”.

Gwarancja terminowości

Gwarancja terminowości – nasi redaktorzy przyjmują kolejne zlecenia na pisanie prac jedynie, kiedy mają na to miejsce w swoim kalendarzu. Rozwiązanie to pozwala uniknąć opóźnień oraz problemów związanych z niewywiązaniem się z naszych zobowiązań. Dodatkowo możesz mieć pewność, że powiadomimy Cię, jeśli z przyczyn niezależnych od nas może pojawić się lekkie opóźnienie. Otrzymasz za nie również stosowną gratyfikację na realizację kolejnego zlecenia na platformie.

Strona redaktorzy.com chroni przed oszustami

Zanim powierzysz komuś pisanie swojej pracy, sprawdź czy nie jest to osoba anonimowa, czy podała swoje prawdziwe dane, lub czy jest zarejestrowana w gronie przedsiębiorców. Nasza firma prezentuje na stronie wszystkie swoje dane adresowe, kontaktowe oraz rejestracyjne, takie jak NIP lub REGON. Nie znajdziesz takich informacji na innych stronach ani portalach, co oznacza że nie wiesz kim tak naprawdę są ci anonimowi pisarze. W branży trudno szukać firm tak transparentnych jak nasza, zarejestrowanych w Polsce, których siedzibę możesz w każdej chwili odwiedzić.

Nie daj się złapać na oszusta, wybierz rzetelnego redaktora

Pomagamy w napisaniu pracy na każdy temat i dajemy 100% gwarancji lub zwrot pieniędzy, dlatego nie daj się nabrać na pomoc oferowaną przez nierzetelne portale. Nasz serwis tworzą wyłącznie rzetelni redaktorzy, nie oszuści. Z opiniami na temat napisanych przez każdego z nich pracach możesz zapoznać się na stronie redaktorzy.com. Jesteśmy wiarygodni – przekonaj się o tym, odwiedzając nasz serwis i zapoznając z sylwetkami redaktorów. Cenisz terminowość i rzetelność? U nas masz je jak w banku. Rzetelny redaktor napisze dla Ciebie pracę bez plagiatu, w terminie i zgodnie z wytycznymi.

Nie daj się złapać oszustowi! Postaw na naszych redaktorów, którzy specjalizują się w wybranych dziedzinach. Poznaj nas bliżej, a na pewno przekonasz się, że redaktorzy, którzy piszą prace, są autentycznymi osobami o konkretnych specjalizacjach. Współpracujemy z nimi od wielu lat. Z tego względu mamy do ich działań ogromne zaufanie. Ty również możesz przekonać się o ich wybitnej wiedzy i umiejętnościach, sprawdzając swoją pracę w systemie antyplagiatowym. Nasza oferta to rzetelne pisanie prac w terminie. Nie interesują nas oszuści. Ze wszystkimi redaktorami podpisujemy restrykcyjne umowy.

Poprzez nasz system dokonasz bezpiecznej płatności

W naszym serwisie korzystamy z naszego bezpiecznego systemu wpłat. Nasi redaktorzy to nie oszuści, niemniej jednak dla bezpieczeństwa klientów wprowadziliśmy specjalny system płatności, co oznacza, że nie wpłacasz pieniędzy na żadne prywatne konta. Rozliczenie odbywa się za pomocą naszego bezpiecznego systemu wpłat. Środki wpłacone za napisanie pracy przekazujemy redaktorom dopiero, gdy zostaną naniesione wszelkie poprawki i zaakceptowane zlecenia.

Pisaniem prac nie mogą zajmować się oszuści! Z tego względu mamy dane wszystkich naszych redaktorów i stały kontakt z nimi. To my decydujemy, czy zlecenie zostało prawidłowo wykonane – nie redaktor. Nie musisz obawiać się więc o swoje pieniądze. W przypadku braku satysfakcji gwarantujemy zwrot pieniędzy. Jeszcze raz podkreślamy, że nasz bezpieczny system wpłat to zaufane płatności i technologia odpowiadająca na aktualne potrzeby wszystkich internautów, którzy potrzebują skorzystać z bezpiecznego systemu płacenia przez Internet. Przekaż pieniądze za pomocą naszego bezpiecznego systemu wpłat, a dopiero, gdy otrzymasz pracę i będzie ona spełniała wszystkie Twoje oczekiwania, zwolnij płatność na konto redaktora.

Szukasz redaktora, nie oszusta — trafiłeś idealnie

Dajemy 100 % pisemną gwarancję niepowtarzalności pracy oraz potwierdzenie, że pomyślnie przejdzie ona przez każdy system antyplagiatowy. Na naszym portalu pracują wyłącznie redaktorzy, którzy piszą prace bez plagiatu i zgodnie z wytycznymi Klienta. Każdy redaktor, który tworzyłby plagiaty i prace niezgodne z wymaganiami, zostałby od razu usunięty i nie utrzymałby z nami współpracy.

Wyceń za darmo

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.