Twoja sesja wkróce wygaśnie!

Przedłuż sesję

Gwarancje i Bezpieczeństwo

Gwarancje

Pisanie prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich to poważne wyzwanie, które wpływa na opinie o studencie. Warto więc powierzyć to zadanie specjalistom, którzy wiedzą, w jaki sposób podejść do tematu, aby prawidłowo go rozwinąć i opracować. Zdajemy sobie sprawę, że w Internecie można znaleźć wiele ofert obejmujących pisanie prac dyplomowych, jednak niewiele firm zajmuje się tym profesjonalnie i może udzielić Ci wielu istotnych gwarancji, tak jak my. Dzięki nim możesz mieć pewność, że praca nad Twoim zleceniem będzie przebiegała dokładnie tak, jak tego oczekujesz. 

Zanim powierzysz komuś pisanie swojej pracy, sprawdź czy nie jest to osoba anonimowa, czy podała swoje prawdziwe dane, lub czy jest zarejestrowana w gronie przedsiębiorców. Nasza firma prezentuje na stronie wszystkie swoje dane adresowe, kontaktowe oraz rejestracyjne, takie jak NIP lub REGON. Nie znajdziesz takich informacji na innych stronach ani portalach, co oznacza że nie wiesz kim tak naprawdę są ci anonimowi pisarze. W branży trudno szukać firm tak transparentnych jak nasza, zarejestrowanych w Polsce, których siedzibę możesz w każdej chwili odwiedzić.

Dajemy 100 % pisemną gwarancję niepowtarzalności pracy oraz potwierdzenie że pomyślnie przejdzie ona przez każdy system antyplagiatowy. Na naszym portalu pracują wyłącznie redaktorzy, którzy piszą prace bez plagiatu i zgodnie z wytycznymi Klienta. Każdy redaktor, który tworzyłby plagiaty i prace niezgodne z wymaganiami, zostałby od razu usunięty i nie utrzymałby się w na naszej stronie ani jednego dnia. Nasi redaktorzy to autentyczne osoby, które zarejestrowały się na portalu, podając wszystkie swoje dane i podpisując restrykcyjne umowy współpracy. Selekcję przeprowadziliśmy za Ciebie, a Tobie pozostaje jedynie wybór jednego z wielu najlepszych specjalistów w branży. Po zakończeniu współpracy z redaktorem otrzymasz od naszej redakcji raport antyplagiatowy, który potwierdzi oryginalność otrzymanej pracy.

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości – dzięki możliwości sprawdzenia ocen redaktorów i opinii innych klientów na ich temat możesz mieć pewność, że nie zawiedziemy Twojego zaufania. Podczas rekrutacji naszych redaktorów stawiamy przed nimi wiele wymagań jakościowych, a każdy musi mieć wykształcenie wyższe na poziomie minimum magistra oraz szeroką wiedzę z konkretnej dziedziny. Aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych autorach prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich wystarczy sprawdzić ich profile w zakładce „Nasi redaktorzy”, do czego serdecznie zachęcamy.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarancja zwrotu pieniędzy – Administrator gwarantuje 100% satysfakcji, lub zwrot pieniędzy. Powierzając nam swoje zlecenie, nie przekazujesz wpłat na żadne anonimowe konta. Wszystko rozlicza niezależny operator Tpay.com. Wpłacone przez Ciebie środki za napisanie pracy dyplomowej przekazujemy redaktorom dopiero po naniesieniu wszystkich poprawek oraz ostatecznym zaakceptowaniu przez Ciebie zlecenia. Nie musisz się więc obawiać, czy dobrze wydajesz swoje pieniądze. W przypadku Twojego niezadowolenia oraz uzasadnionej reklamacji zwrócimy Ci wpłacone środki pieniężne. O prawidłowości wykonania konkretnego zlecenia decyduje redakcja serwisu, a nie sam redaktor, dzięki czemu możesz spać spokojnie i nie obawiać się o swoje pieniądze.

Gwarancja autentyczności

Gwarancja autentyczności – w naszym serwisie stawiamy na oryginalność tworzonych prac, dzięki czemu możesz mieć pewność, że są od podstaw pisane przez wybranego redaktora zgodnie z Twoimi wytycznymi. Każda praca licencjacka, magisterska lub inżynierska to treść powstała od początku do końca w sposób oryginalny, co możesz sprawdzić w systemie antyplagiatowym. Dodatkowo po otrzymaniu zapłaty i przekazaniu Ci gotowego zlecenia zyskujesz do niego majątkowe prawa autorskie. W efekcie napisanej dla Ciebie pracy nie możemy zgodnie z prawem sprzedać już nikomu innemu. Klarowność naszego systemu gwarantuje Ci więc pełne bezpieczeństwo.

Gwarancja poufności

Gwarancja poufności – powierzając nam pomoc w pisaniu swojej pracy licencjackiej, magisterskiej lub inżynierskiej możesz liczyć na naszą dyskrecję. Dodatkowo zapewniamy Ci poufność danych i korespondencji, dzięki czemu zawarte informacje nie są wykorzystywane i nie mają prawa wyciec poza nasz serwis. Logując się do naszego systemu, musisz podać jedynie imię oraz adres e-mail, co gwarantuje Ci większą anonimowość i swobodę działania, a przesłane drogą elektroniczną materiały nie są przez nas w żaden sposób wykorzystywane.

Gwarancja realizacji usługi

Gwarancja realizacji usługi – korzystając z naszego serwisu, nie musisz się już dłużej zastanawiać jak pisać pracę licencjacką, magisterską lub inżynierską, ponieważ możemy Cię w tym wyręczyć. Nie musisz się również martwić terminami, ponieważ dopilnujemy, aby gotowa treść trafiła do Ciebie w ustalonym czasie oraz w formie określonej w Twoich wymaganiach. Jeśli oczekujesz gwarancji terminowości na piśmie, zgłoś się do nas poprzez zakładkę „Kontakt”.

Gwarancja terminowości

Gwarancja terminowości – nasi redaktorzy przyjmują kolejne zlecenia na pisanie prac jedynie, kiedy mają na to miejsce w swoim kalendarzu. Rozwiązanie to pozwala uniknąć opóźnień oraz problemów związanych z niewywiązaniem się z naszych zobowiązań. Dodatkowo możesz mieć pewność, że powiadomimy Cię, jeśli z przyczyn niezależnych od nas może pojawić się lekkie opóźnienie. Otrzymasz za nie również stosowną gratyfikację na realizację kolejnego zlecenia na platformie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.